Mistrovství světa 2014: jak se hrál Japonsko - Kolumbie

Kolumbijský národní tým již získal své místo vscéna play-off mistrovství světa. Japonci měli malou šanci vycestovat ze skupiny C. Asiaté potřebovali porazit kolumbijské naděje a doufali v příznivý výsledek setkání soupeřů, kteří hrají v paralelním zápase (Cote d'Ivoire - Řecko).

Kolumbijci a Japonci vstoupili na pole brazilskéhoměsto Cuiaba 24. června. Jižní Američané již zajistili cestu do rozhodující fáze turnaje. Celou otázkou bylo, jaké by bylo konečné místo ve skupině C v Kolumbii. Odpůrci byli již známi. První v další skupině byli hráči Kostariky a druhý tým Uruguaye.

Hra byla velmi pomalá. Tým Colombie ve startovní sestavě vystavoval pouze tři hráče. Ale to zásadně neovlivnilo kvalitu hry. Navzdory skutečnosti, že většinu času japonští hráli v první polovině míče, účet byl otevřen právě jihoameričanům. V 16. minutě se Cuadrado z pokutového místa změnil na tabulku. V prvním hlavičkovém souboji vyšel na 1: 0.

Japonci v útočných akcích se trochu ukázali. Můžete zaznamenat několik úderů ze standardů na branku kolumbijského brankáře. Honda vyrazila, ale to nevedlo k odchodu brány jižních Američanů.

Asijci však stále hráli v posledních sekundách. Okazaki po předložení Hondy zasáhl brány kolumbijského národního týmu. Týmy se tak střetly se stejným skóre - 1 - 1.

Druhá polovina Kolumbijců začala útoky. Již v 55. minutě utkání Martinez poslal druhou míč do brány Asiatů. Jackson se dostává do vnějšího rohového rohového rohového rohového rohového rohového cípu, čímž brání japonskému brankáři.

Po dalším prohrál míč, Japonci se pokusili přenést hru na polovinu pole Kolumbijců. Někdy Asijci dostali slibné útoky, ale nedostali se k brance.

Kolumbijci hráli na protiútoku. Jeden z těch 82. minut vedl k třetímu gólovému gólu. Jackson Martinez navrhl dvojitý. Útočník na zádech v pokutovém území odstranil obránce Japonska a poslal míč do vzdálenějšího koutku Asijského gólu s nejpřesnějším úderem z levé nohy. V 32. minutě se tak mění skóre na 3: 1.

V 90. minutě konečné rozdrcení skóre stanovil Rodriguez. On porazil obránce Japonska v pokutovém území, hodil asijského brankáře s elegantní ránu.

Konečný výsledek schůze byl 4 - 1 ve prospěchKolumbie. Jihoameričané pocházejí z prvního místa ve skupině C na play-off šampionátu, což dokazuje jejich hra, že nejen týmy Brazílie a Argentiny mohou být považovány za oblíbené turnaje. Mnoho odborníků může vyjádřit myšlenku, že Kolumbijci ukáží nejkvalitnější a nejkrásnější fotbal v šampionátu.